Nabízíme kompletní výstabu RD na klíč, popřípadě dílčí práce na objektech. Dále se specializujeme na výstavbu průmyslových center a církevních objetků. Zhotovení inženýrských sítí, včetně napojení jednotlivých ojektů na hlavní řady, provedení hrubých terénních úprav, s následnou pokládkou příjezdových komunikací a chodníků ze zámkových dlažeb, vyrývaných dlažeb, výstavbu zídek, plotů a plotových zídek.

Výstavba RD

Nábízíme provedení kompletní výstavby rodinných domů na klíč, případně dle dohody poskytnutí jen vybraných profesí a dílčích dodávek stavebních prací. Dále nabízíme možnost zhotovení inženýrských sítí, včetně napojení jednotlivých ojektů na hlavní řady, provedení hrubých terénních úprav, s následnou pokládkou příjezdových komunikací a chodníků ze zámkových dlažeb, vyrývaných dlažeb, výstavbu zídek, plotů a plotových zídek.

Průmyslová výstavba

Kompletní výstavby průmyslových objektů. U větších stavebních akcí zajišťujeme dodávky řemesel u dlouhodobě osvědčených a zavedených firem, které mají na stavebním trhu pevnou pozici. Dále nabízíme možnost zhotovení inženýrských sítí, včetně napojení jednotlivých ojektů na hlavní řády, provedení hrubých terénních úprav, s následnou pokládkou příjezdových komunikací a chodníků ze zámkových dlažeb, atd.