Zabýváme se prováděním rekonstrukce RD, historických a církevních objektů, průmyslových center a sportovních areálů. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a můžeme se pochlubit provedením těch nejnáročnějších zakázek.

Rekonstrukce RD a komerčních objektů

Nábízíme provedení kompletní rekonstrukce rodinných domů a komerčních objektů, včetně dodávky veškerých rěmesel - HSV i PSV. Dále se naše činnost zaměřuje na rekonstrukce panelových objektů - rekonstrukce vnějších plášťů včetně výměny oken, opravy lodžií a kompletní rekostrukci balkónů. Provádíme také drobné rekontrukční práce - rekonstruce bytů, bytových jader, koupelen, střech, komínů a další stavební opravy a úpravy.

Rekonstrukce historických a církevních objektů

Nábízíme provedení kompletních rekonstrukčních prací souvisejících s opravami historických objektů. Provádíme především rekonstrukce fasád a vnitřních omítek se zaměřením na historické církevní objekty - kostely, kaple, zámky apod. Rovněž provádíme rekonstrukce komerčních historických domů situovaných přímo na náměstích nebo i jiných částech měst a to včetně výměny oken, dveří a výloh, výměny střešní krytiny a dalších stavebních úprav.