Provádění omítek

Firma Mézl a Janíček se úzce specializuje na provádění omítek a to jak vnějších, které plní úlohu ochrany obalové konstrukce budov, jejich nosných a nenosných prvků před vlivy vnějšího prostředí, tak i vnitřních, které jsou nejen ozdobou, ale i ochranou vnitřních prostor budovy a jejich kvalita ovliňuje celkovou funkčnost stavby.

Zateplování

Zateplování objektů s sebou přináší spoustu ekonomických a technických výhod. Naše firma dnes může zákazníků vyhovět v obou technických možnostech, tedy jak provedení kontaktní zateplování (izolací polystyren nebo minerální vata) či bezkontaktní zateplování.

Rekonstrukce

Zabýváme se prováděním rekonstrukce RD, historických a církevních objektů, průmyslových center a sportovních areálů. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a můžeme se pochlubit provedením těch nejnáročnějších zakázek.

Výstavba

Nabízíme kompletní výstabu RD na klíč, popřípadě dílčí práce na objektech. Dále se specializujeme na výstavbu průmyslových center a církevních objetků. Zhotovení inženýrských sítí, včetně napojení jednotlivých ojektů na hlavní řady, provedení hrubých terénních úprav, s následnou pokládkou příjezdových komunikací a chodníků ze zámkových dlažeb, vyrývaných dlažeb, výstavbu zídek, plotů a plotových zídek.