Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Stavební materiály

Poskytujeme především suché omítkové směsi, jejichž výroba je plně automatizovaná, což zaručuje použití kvalitních plniv, pojiv a zušlechťujících přísad přesně podle daných receptur pro jednotlivé druhy malt. Malty se dodávají pytlované (25 - 40kg) nebo volně ložené v silách. Dále nabízíme omítkové profily CATNIC umožňující přesnější, rychlejší a kvalitnější práci při omítání v exteriérech i interiérech.

Zateplovací systémy

Zateplování objektů s sebou přináší spoustu ekonomických a technických výhod. Naše firma dnes může zákazníků vyhovět v obou technických možnostech, tedy jak provedení kontaktního zateplování (izolací polystyren nebo minerální vata) či bezkontaktního zateplování.

Vybavení pro štukatéry

Základním předpokladem pro kvalitní práci se suchými omitkovýmí směsemi je použití správného a kvalitniho nářadí. Proto Firma Mézl & Janíček nábízí široký sortinent speciálního vybavení pro zedníky, štukatéry, maliře a pomůcky nezbytné pro strojní omítání - hladítka, stěrky, nerez lžíce, nerez hobly, hliníkové stahovací a srovnávací latě, vodováhy, dopravní čerpadla - šneky k omítacím strojům apod.

Topidla a odvlhčovače

Nabízíme prodej a pronájem několika typů přenosných odvlhčovačů značky EKOTEZ a topidel značky ROWI, které jsou oblíbené především pro jejich bezpečný provoz a snadnou obsluhu.

Lešení EKRO

Nabízíme prodej, pronájem a montáž kvalitního sytémového lešení EKRO.